پرینت

تلویزیون های غول پیکر شهری

نمایشگر تمام رنگ (تلویزیون شهری)

تلویزیون های شهری به نوع خاصی از نمایشگرهای LED اطلاق می گردد که قابلیت پخش تمامی رنگ ها (16 میلیون رنگ) را دارا می باشد و در اصطلاح به این نمایشگرها فول کالر گفته می شود. در واقع این نمایشگرها همچون تلویزیونهای خانگی توانایی های بسیار بالایی در پخش تصاویر، فیلم ها و تیزرهای تبلیغاتی رنگی با فرمت های رایج را دارا می باشند به طوری که می توان از این نوع نمایشگرها به عنوان یک رسانه تبلیغاتی کارآمد با قابلیت های چشم گیر استفاده نمود.

شرکت آذرخش الکترونيک کاسپين با به کارگیری نیروهای متخصص و جدیدترین تکنولوژی و تجهیزات روز در زمینه طراحی، ساخت و نصب این نوع نمایشگرها توانسته است بالاترین سطح کیفی و بهترین نوع خدمان را به مشتریان خود ارائه نماید.

این شرکت نمایشگر های تمام رنگ خود را در دونوع فضای خارجی (Outdoor) و فضای داخلی (Indoor) ارائه می نماید.


نمایشگر تمام رنگ فضای خارجی(Outdoor)
این نوع نمایشگرها دارای استاندارد پوششی مناسب جهت محافظت در برابر عوامل جوی می باشند (ضد آب، ضد ضربه و …)همچنین به دلیل دارا بودن شدت نور بسیار بالا، امکان دید در زیر نور مستقیم خورشید را به نحو مطلوب فراهم می آورد. شرکت آذرخش الکترونيک کاسپين نمایشگرهای شهری خود را با وضوح های P20 – P16 – P12 – P10 عرضه میکند که با توجه به ابعاد و محل نصب، هر کدام می تواند گزینه ای مناسب برای خریداران محترم باشند.

 

 


 

 
دانلود فیلم   دانلود فیلم

 


نمایشگر تمام رنگ فضای داخلی (Indoor)
این نوع نمایشگر به دلیل داشتن شدت نور مناسب و تراکم بالای LED که باعث وضوح تصویر از فاصله نزدیک تر می شود مناسب برای استفاده به عنوان تابلوهای اطلاع رسانی در فضاهای داخلی همچون بانک ها، سمینارها و کنگره ها، جشن ها و تالارها می باشند.